Із нового року проїзд у маршрутках може здорожчати до 9 гривень

Із нового року проїзд у маршрутках може здорожчати до 9 гривень

Маршрутники підготували подарунок "під ялинку". Приватні перевізники заявили, що з нового року проїзд у маршрутках може здорожчати на 3-4 гривні.
 
Про це повідомляє телеканал «Київ».
 
Не п'ять, не сім, а цілих дев'ять гривень - стільки може коштувати проїзд у маршрутках з Нового Року.
Нові ціни пов'язані зі здорожанням пального. Про це розповів ЗМІ член асоціації перевізників столиці Юрій Артеменко. Адже з початку осені бензин додав у вартості 12 %, а дизпаливо - майже 15%.
Таке підвищення цін - небґрунтовано високе, заявляють есперти. Заявлених 50% здорожчання вистачить не лише щоб покрити витрати на паливо, а й щоб добряче заробити.
 
Як повідомив телеканалу «Київ» експерт із транспорту Віктор Ведмідь, «навіть якщо врахувати, що вартість запчастин підвищилася десь на 25%, то середнє здорожчання собівартості становить десь 20%».
 
Віктор Ведмідь прогнозує, що ціна зросте з 10 січня. Саме в цей час трафік падає і менше людей відчують подорожчання. Можливе й поступове зростання вартості проїзду.
«Ціна може і не підвищитися на 50%. Звичайно робиться так: заявляється по максимуму, і далі до цієї ціни йдуть у кілька підходів», – пояснив експерт.
 
Імовірно, що в прийдешньому році буде дві хвилі здорожчання проїзду в маршрутках. Та загалом, за рік вартість встановиться на рівні 8 – 9 гривень.
 
У той же час, ціна квитків у муніципальному транспорті поки залишиться незмінною.
ДЖЕРЕЛО

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив