На Борщагівській лінії запустять 39 новеньких польських трамваїв

На Борщагівській лінії запустять 39 новеньких польських трамваїв

У Києві продовжують поповнювати трамвайний парк польським транспортом. Про це повідомляє КП «Київпастранс» на своїй сторінці у Facebook.
Відповідно до умов тендеру, проведеного у 2017 році, комунальники вже отримали чергову партію нових трамваїв зі 100% низькою підлогою польського виробництва PESA.
Нещодавно, фахівці «Київпастранс» розпочали їх випробування на Борщагівській лінії швидкісного трамвая, використовуючи наповнені мішки замість людей. Ще два вагони PESA прямують у Київ – доставка очікується до кінця тижня.
До того ж, найближчим часом вже можна чекати нові трамваї на маршруті.
- Модернізуючи швидкісну лінію трамваю, ми створюємо альтернативу у виборі комфортного громадського транспорту для киян та гостей міста. До кінця року Києвом будуть курсувати 39 одиниць трамваїв Pessa. Проте оновлення необхідне не лише рухомого складу, але й станцій та колій, адже комфорт пасажирів має супроводжувати їх від початку руху до завершення, - коментує директор Департаменту транспортної інфраструктурі КМДА Сергій Симонов
Сергій Симонов розповідає, що станція Генерала Потапова буде обладнана Led-підсвіткою, облицьована плиткою ФЕМа та тактильною плиткою для людей з особливими потребами. Таке ж оновлення чекає й на інші станції Борщагівської швидкісної лінії трамваїв.
Нагадаємо, на Подолі реконструюють трамвайну лінію та зупинку «Контрактова площа».
джерело

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив