В Українському домі відбудеться передріздвяний ярмарок подарунків «Чобіток Святого Миколая»

В Українському домі відбудеться передріздвяний ярмарок подарунків «Чобіток Святого Миколая»

З 15 по 17 грудня в Українському домі відбудеться передріздвяний ярмарок подарунків «Чобіток Святого Миколая». У перший місяць зими вся Європа готується до Різдва.
Вулиці прикрашають святковими вогниками, на прилавках магазинів з’являється печиво у вигляді ялинок, звіряток, зірочок, усі метушаться, щоб купити подарунки для своїх близьких та рідних. Український дім продовжує цю сучасну традицію і організовує ярмарок святкових подарунків «Чобіток Святого Миколая».
Саме у нас на ярмарку ви зможете поринути у справжню казку свята. Різдвяне печиво, ароматичні свічки, hand made прикраси, дерев’яні іграшки для ялинки, оригінальні зимові композиції, святкові солодощі – подарують вам святковий настрій. Крім того, у ці дні, коли усіх традиційно охоплює «подарункова паніка», ви зможете відвідати в Українському домі і книжкову виставку: різдвяні казки для дітей, розмальовки від Чудотворця Миколая, кращі твори літератури, нові видання відомих авторів. Книга – подарунок безцінний та вічний. Робіть подарунки своїм рідним!
Свято наближається, казка починається!
Чекаємо на Вас 15-17 грудня з 10:00 до 19:00. Вхід вільний. Куратор заходу: Столяр Ганна (050) 465 33 96

Джерело: ​www.icc-kiev.gov.ua​​​

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив