У Києві відбудеться виставка присвячена Революції Гідності

У Києві відбудеться виставка присвячена Революції Гідності

Чотири роки тому, 1 грудня 2013 року, після брутального розгону учасників мирного протесту біля монумента Незалежності, в центрі Києва зібралося півмільйонне народне віче, яке закликало громадян обстоювати свій цивілізаційний вибір і поставило владі вимогу покарати винних у побитті студентів-активістів. Влада з Банкової відповіла провокаціями, застосувавши сльозогінний газ та кийки. Однак, початок революції вже неможливо було спинити.
Спробою мистецького осмислення подій Євромайдану, прагнення до змін, заглиблення в незриме ані для очей, ані для фото- й телеоб’єктивів явище консолідації суспільства, що вловлюється лише на рівні відчуттів та емоцій, постає проект “Серцебиття”.
Повідомляє сайт КИЇВСЬКЕ ЖИТТЯ з посиланням на shev.gov.ua.
“Пульс суспільства проявляється в розфарбованих мною світлинах Сергія Бабенка, Богдана Пошивайла, Сергія Рістенка та Олександра Сліпченка, які фіксують події на Майдані 2013–2014 років. Поруч співіснують мої графічні роботи із серії “Промова” зі словами, які спонукають до роздумів, дії та рішучості, а також твори із серії “Київські інсталяції”, що іронізують із сучасного культурного ландшафту Києва. Інсталяція абстрактно розмальованих коробок із картону – спогад про тих, хто вже пішов від нас назавжди, але залишився в пам’яті. Це також символ незалежного уявлення про світ. Основний наголос проекту ставиться на запитанні “А чи згадають нас через сто або через двісті років?” , – говорить Антон Логов, автор проекту “Серцебиття”.
Про автора: Антон Логов – один з яскравих представників сучасного українського мистецтва. Його роботи є в приватних колекціях в Україні, Англії, Франції. Творчі зацікавлення фокусуються на абстрактному живописі та створенні просторових арт-об’єктів.
Місце проведення виставки: ТЦ GLOBUS 2, виставковий простір на 1 поверсі за монументом Незалежності, Майдан Незалежності, 1, м. Київ.
Тривалість проекту: експозицію відкрито для перегляду з 1 до 20 грудня 2017 року щодня з 10:00 до 20:00 без вихідних. Вхід вільний.
Організатори проекту: Національний меморіальний комплекс Героїв Небесної Сотні – Музей Революції Гідності, Український інститут національної пам’яті, ТЦ GLOBUS.

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив