Кияни жартують над новим метром на Троєщину

Кияни жартують над новим метром на Троєщину

ІЗ з гумором відреагували жителі Троєщини на підписаний мером Києва Віталієм Кличком договір із китайцями щодо будівництва метро в цей величезний 500-тисячний район. У проект вартістю 2 млрд доларів поки що вірять не так багато місцевих жителів.
Про це повідомляє “Народна Правда” із посиланням на ТСН.
Люди не приховують, що метро на Троєщині дуже потрібне, але його поява вже сприймається з категорій міфів чи ілюзій. “Буде, буде, все буде. Хто його знає, через скільки років, але буде!”, – весело коментує ситуацію один із місцевих пенсіонерів. Інший чоловік нарікає на те, що бізнесменам вигідніші маршрутки, в яких розкрадаються готівкові гроші за проїзд, тому метро ніхто не будуватиме.
Інший старожил пригадав, як 20 років тому на місці теперішнього парку було закладено завод із будівництва бетонних конструкцій для прокладення метро на Троєщину – щоб не возити їх здалеку.
Ще один чоловік також поринає в історію. “Ви знаєте, скільки триває питання будівництва метро на Троєщину?
На моїй пам’яті років 30. Питання будуть іще?”, – посміхається він.
Місцеві жителі зізнаються, що до правого берега столиці добираються громадським транспортом хвилин 50 – і це за умови відсутності заторів.
Нагадаємо, міський голова столиці Віталій Кличко повідомив про старт робіт з будівництва четвертої гілки Київського метрополітену, яка з’єднає Жуляни і Троєщину. У КМДА укладено з цього приводу відповідну угоду з китайським консорціумом.
Нагадаємо також, раніше киянам показали, як будуть виглядати нові станції метро. Архітектурний інститут “Київметропроект”, що працює над проектом метро на Виноградар,  показав остаточні варіанти дизайну всіх чотирьох станцій.
Також повідомлялося, що  Київський метрополітен з початку року почав поступово виводити жетони з обігу.

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив