Професор Лебединський у Києві був вражений тим, що українці співають пісні тих, хто цілує руку вбивці своїх братів

Професор Лебединський у Києві був вражений тим, що українці співають пісні тих, хто цілує руку вбивці своїх братів

Відомий російський співак Олексій Лебединський (Професор Лебединський), що знімає зараз в Києві новий кліп, був вражений українцям, які спокійно слухають тих, хто визнає і навіть підтримує війну на сході України і анексію Криму.
"Проїжджали повз одного караоке в Києві. Звучить Лепс. Пісні тієї людини, хто виступав на честь" повернення" Криму Росії і весь час пасеться біля того негідника, хто віддає накази відсилати найманців-убивць в Україну. Патріоти?
Ви б співали пісні того, хто аплодував, коли згвалтували вашу сестру? Пісні того, хто цілує руку вбивці ваших братів?

Я нічого не розумію... »- писав Лебединський у Фейсбуці.
Коментуючі в стрічці, в основному, люди, що мають відношення до мистецтва, по-різному поставилися до слів Лебединського, погодившись в головному: так не можна. Хоча були й обережні вкиди про те, що такі пісні - як "голуби миру".
Найбільш чітко висловився один з коментуючих, який сказав, що просто ніша Лепса не заповнена українськими виконавцями, а залишкова потреба в подібному виплеску енергії (на кшталт пісень Лепса і шансону) ще присутня.
Сам Олексій Лебединський, який живе за межами Росії,  має абсолютно критичну позицію і оцінку дій Путіна, незважаючи на те, що родом з Санкт-Петербурга. А 
може, саме тому.

Джерело: infokava.com

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив