Київ суворий: Станції міської електрички захлинаються у смітті

Київ суворий: Станції міської електрички захлинаються у смітті

Вже кілька місяців поспіль на станції міської електрички "Київ-Пасажирський" настільки багато сміття, що це вже нагадує Львів з його сміттєвою проблемою.
Про це повідомляє кореспондент Depo.Київ.
Зокрема, ще у квітні ми писали про сміттєвий колапс на даній станції міської електрички. Але сміття ніяк не зникало.
Вже на початку літа Depo.Київ звернув увагу на проблему ще раз.
Більше того, в рамках постійної рубрики "Київ суворий" ми надіслали скаргу до "Контактного центру міста Києва 15-51".
Міська електричка знаходиться у відомі "Київпастрансу", але комунальники заявили, що сміття вздовж платформ міської електрички мають прибирати працівники "Південно-Західної залізниці", з якими у "Київпастранса" є певний договір. Втім, цілий червень на станції "Київ-Пасажирський" продовжувало валятися дуже багато сміття. Наприкінці червня у "Київпастрансі" навіть заявили, що надіслали до "Південно-Західної залізниці" листа з вимогою прибрати непотріб зі станції міської електрички "Київ-Пасажирський".
Втім, протягом липня сміття лише накопичувалося і наразі територія біля станції більше нагадує масове стихійне сміттєзвалище.
Непотребу тут вже настільки багато, що воно скоро почне тхнути.
Тому кореспонденти Depo.Київ надіслали до "Контактного центру Києва 15-51" ще одну скаргу стосовно сміттєвого звалища на станції міської електрички "Київ-Пасажирський". А поки чиновники думають, хто з них має прибрати непотріб, станція міської електрички у європейській столиці продовжує захлинатися від сміття.

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив