Океан Ельзи змусили кафе цілий день безкоштовно годувати пенсіонерів та учасників АТО

Океан Ельзи змусили кафе цілий день безкоштовно годувати пенсіонерів та учасників АТО

Група Океан Ельзи наполягла, аби заклад громадського харчування у Кам'янці-Подільському, котрий використав її ім’я у своїй рекламі, цілий день безкоштовно годував пенсіонерів та учасників АТО. Про це повідомляє прес-служба групи на сторінці у Facebook.
“26 травня у Кам'янці-Подільскому мали концерт (до речі, дякуємо за прекрасний вечір!). По дорозі на стадіон побачили цей рекламний борд...
Ми були дуже здивовані таким зухвалим використанням нашого імені в рекламі без дозволу. Бо, чесно кажучи, навіть в нашій країні, де питання виконання закону ніколи не стояло, на жаль, на першому місці, з таким нечасто стикались.
Юристи наші наполягали дати хід справі (позов, штраф та все інше). Ми ж вирішили, просто на концерті порадившись з глядачами, мешканцями міста, надати дозвіл на використання цьому закладу нашого імені на цій, конкретній рекламі за умови, що вони будуть цілий день годувати безкоштовно пенсіонерів та учасників АТО”, - йдеться у повідомленні.
Зазначається, що всі декілька тисяч глядачів підтримали ініціативу. Також повідомляється, що представники закладу одразу вибачились та погодились на пропозицію ОЕ.
“Ми дякуємо власникам, не тримаємо на них ніякого зла та хочемо і їм, і всім іншим цим прикладом показати, що потрібно завжди дотримуватись правил, навіть у найменших дрібницях”, - пише пресс-служба групи.
На думку музикантів, з цього й починається успішна європейська країна.
Пише:http://nv.ua

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив